اطلاع رسانی

http://www.shahmir.org/page.php?26

Paypal


جستجو درمان در منزل دکتر شاهمیر | پرستاری درمنزل | بيمارستان در خانه شما

[/html]

مشاوره پزشکی آنلاین
با عرض پوزش در حال حاضر بعلت پاره ای تغییرات در وبسایت امکان استفاده از سرویس مشاوره آنلاین پزشکی نمی باشد.

به بخش مشاور پزشکی آنلاین ، درمان در منزل دکتر شاهمیر خوش آمدید


در این بخش شما می توانید با پزشکان آنلاین ، مستقیما چت نموده و سوالات احتمالی خود را در زمینه های مختلف پزشکی ، تغذیه ، سلامت و ...  و یا سوالاتی که نتوانسته اید در جستجو های اینترنتی بیابید مطرح نمایید.
 
خدمات این بخش کاملا رایگان می باشد.

ممکن است پزشکان مشاور این بخش در نقاط مختلف جهان  آنلاین بوده و پاسخگوی سوالات شما باشند.

ارتباط اپراتور ها بصورت چت بوده و گفتگوی کلامی مقدور نمی باشد.

در صورتیکه اطلاعات درخواستی زیاد بوده و یا امکان ارسال از طریق چت روم نباشد ممکن است سوال مطرح شده توسط شما بصورت یک مطلب در سایت قرار گیرد و لینک مربوط برای شما ارسال گردد.لذا در هنگام ورود ایمیل خود را بصورت صحیح در قسمت درخواستی وارد نمایید.

در صورتیکه بعلت ترافیک بیش از حد امکان پاسخگویی آنلاین نباشد سوال مطرح شده توسط ایمیل پاسخ داده خواهد شد.در صورتیکه بعد از 3 روز کاری ایمیلی مبنی بر پاسخ سوال خود دریافت ننمودید ابتدا قسمت اسپم ایمیل باکس خود را چک فرمایید و در صورتیکه در آن قسمت نیز ایمیل حاوی پاسخ این مرکز وجود نداشت ، مجددا با تماس با این مجموعه سوال خود را مطرح فرمایید.

قابل توجه می باشد که مشاوره های انجام شده در این قسمت به هیچ وجه شامل تجویز دارو نمی باشد زیرا طبق قوانین نظام پزشکی ، منطقا و اصولا تجویز و درمان بدون ویزیت حضوری درمانخواه مقدور نمی باشد و در این بخش هدف راهنمایی و اطلاع رسانی در خصوص بیماریها ، عوارض داروها ، ارجاع صحیح و همچنین ارائه پاسخ سوالات و مشکلات پیرامون پزشکی ، درمان ، سلامت ، تغذیه ، روانشناسی و ... که کاربران در جستجوهای خود در اینترنت نیافته اند می باشد.

با توجه به اینکه مباحث زیادی با منابع معتبر در قسمت دانستنیهای پزشکی این وبسایت قرار داده شده است ، پیشنهاد می گردد قبل از درخواست مشاوره آنلاین پزشکی ابتدا به این بخش وارد گردید و یا از قسمت جستجو در سایت که در قسمت بالای سمت چپ کلیه صفحات وبسایت وجود دارد به جستجوی سوال خود بپردازید و در صورت عدم وجود پاسخ و یا راهنمایی مناسب سپس به قسمت مشاوره آنلاین وارد گردید.
  جهت ورود به بخش دانستنیهای پزشکی کلیک نمایید

کلیه ارتباطات این تماس کاملا محرمانه می باشند.

جهت ورود به بخش مشاوره در صورتیکه لوگوی زیر در حالت ONLINE باشد می توانید با کلیک بر روی آن وارد گردید.

مشاور پزشکی آنلاین بخشی از واحد صدای مشاور سلامت ، مرکز درمان در منزل دکتر شاهمیر می باشد.

از اعتماد شما سپاسگزاریم و سلامتی شما را آرزومندیم.جهت ارتباط با اپراتور روی لوگوی فوق کلیک نمایید

مشاور پزشکی آنلاین
دپارتمان صدای مشاور سلامت

 

 

لطفا  با عضویت در صفحه فیس بوک این مرکز ضمن معرفی این مرکز به دوستان  از آخرین مطالب و دانستنیهای پزشکی اطلاع یافته ، همچنین با سایر اعضا  تبادل نظر  و آرا نمایید.
جهت ورود به این صفحه روی عکس زیر کلیک نمایید.


جهت ورود کلیک نمایید

منوی اصلی

خوش آمدید

نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن

[ ]
[ ]

اخبار دیگر